Auto Złomowanie Warszawa

Złomowanie pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Masz zepsuty czy uszkodzony samochód w Warszawie i jej okolicach? Zadzwoń do nas – pomożemy Ci z jego zezłomowaniem. Nasza oferta to: szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania, szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy, traktujemy indywidualnie każdego klienta, dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny, auto odbieramy do złomowania własnym transportem.


Auto Złomowanie Warszawa

1 Dane

Nazwa: Auto Złomowanie Warszawa
Miasto: - -
Adres: -
NIP: -
REGON: -

W ofercie firma posiada

Złomowanie i kasacja pojazdów Warszawa -Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem uszkodzonych i powypadkowych samochodów oraz ich kasacją i złomowaniem.
Stacja demontażu pojazdów Warszawa -Autoryzowana stacja demontażu samochodów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.
Skup samochodów Warszawa -Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.

Informacje

Branża: Auto złom
Typ: Spółka

Informacje kontaktowe

Strona WWW: https://autozlomowanie.warszawa.pl
e-mail: brak
Telefon: brak

Firma na portalach

bc Da9 a02e nfe eb6 a mc a491 j40f ą2 87d c8 h327 a39 r2 a8 kb t9ba e129 r poglądowy, bce a5b6 kd ta uf7 a2eb l2 n97 o5 ś4 ć43 8e0 d82 a77 n487 yb7 c4 hbb a s5 p71 re0 a1c w5 dd ź w bazie CEIDG