Produkcja Lemieszy

Kilkanaście spółek w Polsce jest producentem lemieszy. Są to wyjątkowo wytrzymałe na zniszczenia oraz uszczerbki części do ładowarek. Lemiesze zazwyczaj możemy zaobserwować na końcu łyżki, ale występują również w innych urządzeniach transportowych lub stosowanych do gospodarowania odpadami. Oczywiście wskazane by były niecodziennej twardości, tak jak noże do recyklingu, dlatego tak kluczowy jest produkt z którego zostały stworzone. Lemiesze pracują z wieloma różnymi materiałami np. metalowymi elementami, glebą, żwirem, gruzem. W sprzedaży posiadamy lemiesze i inne elementy do maszyn z blachy Hardox - mają one niezwykłe właściwości wytrzymałościowe i z pewnością spełniają oczekiwania naszych kontrahentów.


Produkcja Lemieszy

1 Dane

Nazwa: Produkcja Lemieszy
Miasto: 58-500 Jelenia Góra
Adres: -
NIP: -
REGON: -

W ofercie firma posiada

Lemiesze do maszyn -Lemiesze do maszyn mają kontakt z wieloma twardymi wytworami np. metalowymi elementami, ziemią, żwirem, gruzem. Lemiesze do koparek lub pogłębiarek są niepodatne na awarie, nacisk lub przetarcia.
Lemiesze do koparek -Lemiesze do koparek lub do innych maszyn powinny być niepodatne na awarie, zgniatanie lub przetarcia. Materiał z którego wytwarzany jest lemiesz ma wszystkie pożądane certyfikaty.
Lemiesze do ładowarek -Lemiesze do ładowarek sprzedawane są do zakładów zajmujących się przemysłem ciężkim, kopalni, przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadową i gospodarstw rolniczych.

Informacje

Branża: Przemysł
Typ: Spółka

Informacje kontaktowe

Strona WWW: https://produkcjalemieszy.pl/
e-mail: brak
Telefon: brak

Firma na portalach

3 Dff ae97 nd4 e8b cec m0 a68 j0 ąc76 ec caba h0 ab ra7 a8c k95 t84 e4e r poglądowy, 9d7 ae k397 t44 u4cb a74 l6f nff o7db ś6 ćc df d0a4 a9 ne y6 c1 he 4f5 s0 p8eb rb ad w4fb dc ź w bazie CEIDG