Produkcja Lemieszy

Kilkanaście spółek w Polsce jest producentem lemieszy. Są to wyjątkowo wytrzymałe na zniszczenia oraz uszczerbki części do ładowarek. Lemiesze zazwyczaj możemy zaobserwować na końcu łyżki, ale występują również w innych urządzeniach transportowych lub stosowanych do gospodarowania odpadami. Oczywiście wskazane by były niecodziennej twardości, tak jak noże do recyklingu, dlatego tak kluczowy jest produkt z którego zostały stworzone. Lemiesze pracują z wieloma różnymi materiałami np. metalowymi elementami, glebą, żwirem, gruzem. W sprzedaży posiadamy lemiesze i inne elementy do maszyn z blachy Hardox - mają one niezwykłe właściwości wytrzymałościowe i z pewnością spełniają oczekiwania naszych kontrahentów.


Produkcja Lemieszy

1 Dane

Nazwa: Produkcja Lemieszy
Miasto: 58-500 Jelenia Góra
Adres: -
NIP: -
REGON: -

W ofercie firma posiada

Lemiesze do maszyn -Lemiesze do maszyn mają kontakt z wieloma twardymi wytworami np. metalowymi elementami, ziemią, żwirem, gruzem. Lemiesze do koparek lub pogłębiarek są niepodatne na awarie, nacisk lub przetarcia.
Lemiesze do koparek -Lemiesze do koparek lub do innych maszyn powinny być niepodatne na awarie, zgniatanie lub przetarcia. Materiał z którego wytwarzany jest lemiesz ma wszystkie pożądane certyfikaty.
Lemiesze do ładowarek -Lemiesze do ładowarek sprzedawane są do zakładów zajmujących się przemysłem ciężkim, kopalni, przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadową i gospodarstw rolniczych.

Informacje

Branża: Przemysł
Typ: Spółka

Informacje kontaktowe

Strona WWW: https://produkcjalemieszy.pl/
e-mail: brak
Telefon: brak

Firma na portalach

0c3 Df aa9b nc2 e8e e m8be a4b jd ąf9f f c50 h64 a167 r5 a7f9 k125 t3 e12 r poglądowy, c8c a49 k69 t26 u9 a3 l93 nc4 o482 ś13 će7 7 dabf a41 n7f y4 c7 h1 2 s5c8 pa2 r55b a39 w7 df ź w bazie CEIDG